HELLO, baráth ABIGÉL VAGYOK, LIFESTYLE FOTOGRÁFUS.
Bemutatkozom..
Már gyerekoromban is a legtöbb időmet valamilyen kreatív foglalkozással töltöttem el. Én voltam az a gyerek, aki sosem unatkozott, hanem feltalálta magát. Legyen szó rajzolásról, gyöngyfűzésről, fonásról, dekopázsról vagy a bátyám cukkolásáról, én benne voltam.
Felnőttként egy ideig nem találtam azt a területet amiben továbbvihetném ezt a kreatív énemet, de pár éve megismerkedtem a fotózással és azóta nem bírok betelni vele. Szeretem, hogy mindig tanulok valami újat, hogy új embereket ismerhetek meg általa.
“ Ha fényképeim hatására a néző ugyanazt érzi, amit én éreztem, amikor a képet készítettem – „Hát nem vicces… szörnyű… megható… gyönyörű?” – akkor elértem a célomat.” ”
(Ruth Orkin)
Árlista
“ A fénykép emlékprotézis. ”
(Susan Sontag)


